Mūsų steigėjas

Pašto sistema

mail logo

Rodyti po
Sveikiname VDU MA vykusio III - ojo festivalio - konkurso "Su meile muzikai - drauge" dalyvius!
Sveikiname V nacionalinio Petro Vyšniausko saksofonininkų konkurso - festivalio dalyvius!
Sveikiname garso režisūros specializacijos mokinius, dalyvavusius Garso įrašų konkurse "Maišytuvės"!
Sveikiname II klasės mokinę Austėją Gulbinaitę respublikiniame Irenos Jasiūnaitės vardo jaunųjų vokalistų konkurse laimėjus I vietą!
III klasės obojaus specialybės moksleivę Varvarą Yagodnickają spalio 16 - 18 Vilniuje vykusiame 5 - ajame tarptautiniame konkurse "World harmony" laimėjus pirmąją vietą!
Sveikiname IV klasės mokinę MILDĄ MARIJĄ KIŠKŪNAITĘ, laimėjus skatinamąją MAXIMALISTO stipendiją!
Sveikiname 2023 m Danutės Narkevičienės ir Danutė Venckevičienės vardo premijos laureatus!
Sveikiname 2023 m. Janinos Tomaševičiūtės – Kolupailienės fondo paskirtos stipendijos gavėjus!
Sveikiname II tarptautinio virtualaus muzikos ir meno mokyklų įvairaus žanro jaunųjų atlikėjų konkurso "Žydintys garsai - 2023" laureatą!
Sveikiname 46-ajame tarptautiniame akordeonistų konkurse Puloje, Kroatijoje pirmąją vietą laimėjusį mokinį!
Sveikiname estrados ir džiazo metodinės grupės mokines tarptautinio vokalistų konkurso "LOUTRAKI - 2023" Graikijoje dalyves!
Sveikiname XIV respublikinio konkurso "Skambėk Dzūkija" laimėtojas!
Sveikiname II klasės mokinį Tomą Česnavičių III - jame tarptautiniame konkurse AMICITIA SONANS laimėjus III vietą!
Sveikiname tarptautinio džiazo konkurso „JAZZ WIND“ laureates!
Sveikiname tarptautinio džiazo konkurso „JAZZ FONTANAS“ laureates!
Sveikiname Kauno Juozo Naujalio muzikos gimnazijoje vykusio II respublikinio jaunųjų fleitininkų solistų konkurso "Vivat fleita 2023" II vietos laimėtoją!
Sveikiname balandžio 28 d. LMTA vykusio I-ojo respublikinio jaunųjų dainininkų konkurso, skirto Kiprui Petrauskui atminti, II vietos laimėtoją!
Sveikiname VDU muzikos akademijoje vykusio II respublikinio konkurso - festivalio "Su meile muzikai - solo" laimėtoją!
Sveikiname V tarptautinio festivalio-konkurso "Mykolo Kleopo Oginskio kūrybos perlai" laureates-dainavimo metodinės grupės mokines!
Sveikiname XIV respublikinio jaunųjų pianistų konkurso, skirto Klaipėdos Stasio Šimkaus konservatorijos įkūrimo 100-mečiui paminėti, dalyves!

Kauno Juozo Gruodžio konservatorija

Gruodžio g. 6, Kaunas, LT44291