Rodyti po
SVEIKINAME X Respublikinio lietuviškos dainos festivalio – konkurso MŪSŲ DIENOS 2018 vokalinių ansamblių kategorijos III vietos lauraetus!
SVEIKINAME IV RESPUBLIKINIO MIKO VAITKEVIČIAUS LENGVOSIOS IR DŽIAZO MUZIKOS FESTIVALIO-KONKURSO laureatę!
Sveikiname Respublikinio jaunųjų dainininkų konkurso, skirto Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui Šiauliuose dalyvius
Sveikiname JAUNŲJŲ CHORO DIRIGENTŲ KONKURSO DALYVĮ
SVEIKINAME! II-ame lietuviškų dainų atlikėjų konkurse „LIETUVA- SKAMBĖKI DAINOSE“ laimėtoją
SVEIKINAME! Kauno Juozo Gruodžio konservatorijos pučiamųjų instrumentų orkestrą
sveikiname Muzikos talentų lygos laureatus!
SVEIKINAME Lietuvos mokinių dainuojamosios poezijos konkurso dalyves
Sveikiname mūsų akordeonistus!
Sveikiname skaitovų konkurso dalyvį!
Sveikiname Kauno J. Gruodžio konservatorijos akordeonistų orkestrą!
Sveikiname Tarptautinio konkurso „Jaunieji talentai – 2018“ dalyvį JONĄ MALIAUSKĄ
SVEIKINAME! Tarptautinio konkurso „Debut premium“ dalyvius
SVEIKINAME! Kauno miesto ir rajono moksleivių 12-ojo dainų konkurso, skirto Lietuvos kariuomenės dienai paminėti, dalyvius:
SVEIKINAME! POPULIARIOSIOS MUZIKOS FESTIVALIO-KONKURSO „RUDENINĖ KARUSELĖ“ DALYVIUS
IV TARPTAUTINIO KLASIKINĖS MUZIKOS ATLIKĖJŲ KONKURSO „Kaunas Sonorum-2017" laureatai
Respublikinio Nikodemo Martinonio jaunųjų choro dirigentų konkurso laureatus!
SVEIKINAME! 16-ojo tarptautinio vaikų ir jaunimo džiazo muzikos festivalio-konkurso laukreatus
SVEIKINAME 1-ojo tarptautinio Algirdo Ločerio akordeonistų konkurso Biržuose laukreatus!
SVEIKINAME! III tarptautinio vaikų, jaunimo ir suaugusiųjų meninės raiškos konkurso festivalio „MUZIKOS TALENTŲ LYGA 2017“ laureatus!