Rodyti po
Sveikiname Gretą Šimanauskaitę, laimėjusią I vietą I-me respublikiniame konkurse VIVA MUSICA!
Sveikiname Erviną Jasevičių, laimėjus I vietą I-me respublikiniame konkurse VIVA MUSICA!
Sveikiname I-jo respublikinio berniukų dainininkų konkurso „Daina šeimai-2021“ dalyvį!
Sveikiname 1 kl. mokinį Kristupą Bankietą!
Sveikiname I-ojo respublikinio konkurso VIVA MUSICA 2021 laureatus!
Sveikiname 19-jo tarptautinio vaikų ir jaunimo džiazo muzikos festivalio-konkurso „Jazz-fontanas“ dalyvę!
Sveikiname XII - jo Nacionalinio moksleivių muzikos kūrinių konkurso ,,Mano nata" 1 - os vietos laureatą!
Sveikiname ALANĄ UŽEMECKĄ Tarptautinių edukacinių konkursų „Olympis“ dalyvį!
Sveikiname II-o respublikinio jaunųjų muzikantų konkurso "Muzika-@" dalyvę
Sveikiname II-ojo respublikinio Juozo Tallat-Kelpšos vardo jaunųjų dainininkų konkurso dalyvius!
Sveikiname II-jo respublikinio populiariosios ir džiazo muzikos vokalistų festivalio „Metamorfozės 2021“ dalyvius!
Sveikiname tarptautinio akordeonistų konkurso "Сучасні ритми" (Ukraina) antros vietos laimėtoją!
Sveikiname ansamblį X-jame respublikiniame jaunųjų atlikėjų harmonizuotų lietuvių liaudies dainų ACappella konkurse „Oi žiba žiburėlis“ laimėjus GRAND PRIX!
Sveikiname KRISTUPĄ BANKIETĄ laimėjus tarptautiniame konkurse "Daina miestui" laimėjus III vietą!
Sveikiname dainavimo metodinės grupės III kl. mokinę Gretą Šimanauskaitę laimėjusią IV - jame tarptautiniame festivalyje-konkurse „ Mykolo Kleopo Oginskio kūrybos perlai “ II vietą!
Sveikiname tarptautinio vokalistų ir instrumentalistų konkurso „Astana Vision Contest“ Nur - Sultane laimėtoją !
Tarptautinio akordeonistų konkurso "Naujene 2021" Latvijoje laimėtoją!
Sveikiname IV-jo nacionalinio pianistų koncertmeisterių konkurso nugalėtojus!
Sveikiname Respublikinio akordeonistų konkurso "ACCOBAROKAS PLIUS" prizininkus !
XIII Respublikinio jaunųjų pianistų konkurso, skirto Ludwigo van Beethoveno 250-osioms gimimo metinėms, laimėtoją!