2065

Rodyti po
SVEIKINAME! Tarptautinio konkurso „Debut premium“ dalyvius
SVEIKINAME! Kauno miesto ir rajono moksleivių 12-ojo dainų konkurso, skirto Lietuvos kariuomenės dienai paminėti, dalyvius:
SVEIKINAME! POPULIARIOSIOS MUZIKOS FESTIVALIO-KONKURSO „RUDENINĖ KARUSELĖ“ DALYVIUS
IV TARPTAUTINIO KLASIKINĖS MUZIKOS ATLIKĖJŲ KONKURSO „Kaunas Sonorum-2017" laureatai
Respublikinio Nikodemo Martinonio jaunųjų choro dirigentų konkurso laureatus!
SVEIKINAME! 16-ojo tarptautinio vaikų ir jaunimo džiazo muzikos festivalio-konkurso laukreatus
SVEIKINAME 1-ojo tarptautinio Algirdo Ločerio akordeonistų konkurso Biržuose laukreatus!
SVEIKINAME! III tarptautinio vaikų, jaunimo ir suaugusiųjų meninės raiškos konkurso festivalio „MUZIKOS TALENTŲ LYGA 2017“ laureatus!
SVEIKINAME! Tarptautinio akordeonistų konkurso „ASCOLTATE 2017“ laureatus!
SVEIKINAME! XX tarptautinio lietuviškos patriotinės dainos konkurso „Dainuoju Lietuvai“ laureatus!
SVEIKINAME! XXV Juozo Pakalnio respublikinio jaunųjų atlikėjų pučiamaisiais ir mušamaisiais muzikos instrumentais konkurso laukreatus
SVEIKINAME! XI Respublikinio jaunųjų pianistų konkurso laureatą
SVEIKINAME! GRAND FESTIVAL PRAGUE STARS "17 laureatus
Konservatorijos mokinius Respublikinio konservatorijų ir menų gimnazijų solfedžio konkurso nugalėtojus
SVEIKINAME! XI Respublikinio jaunųjų pianistų konkurse, skirtame Alexander Scriabin 145-osioms gimimo metinėms laureatą!
SVEIKINAME! GRAND FESTIVAL PRAGUE STARS 2017 laureatus!
Tarptautinio konkurso – festivalio Prahoje laureates
KONKURSO “OI ŽIBA ŽIBURĖLIS” LAUREATUS