VISIEMS, PLANUOJANTIEMS SAVO ATEITĮ SIETI SU MUZIKA!

Kauno Juozo Gruodžio konservatorija 2017 – 2018 mokslo metams priims mokinius, baigusius bendrojo lavinimo mokyklos 8, 9 ar 10 klases ir turinčius muzikinį pasiruošimą į fortepijono, vargonų, styginių instrumentų (smuikas, altas, violončelė, kontrabosas, gitara, arfa), pučiamųjų ir mušamųjų instrumentų (fleita, obojus, klarnetas, fagotas, trimitas, valtorna, trombonas, tūba, eufonija, saksofonas, mušamieji), liaudies instrumentų (kanklės, birbynė, lamzdelis, muzikinis folkloras), akordeono, dainavimo, chorinės muzikos (dirigavimas, chorinis dainavimas, pedagogika, vadyba), muzikos teorijos, estrados ir džiazo muzikos (džiazo fortepijonas, styginiai, pučiamieji, dainavimas, garso režisūra) specializacijas.

Mokslas trunka nuo 2 iki 4 metų.

Į 9 ar 10 klases gali būti priimti mokiniai, neturintys muzikinio išsilavinimo, bet pasižymintys ryškiais muzikiniais gebėjimais.

Baigusiems konservatoriją išduodamas brandos atestatas (vidurinio ugdymo kartu su muzikos ugdymu programa) ir muzikinio išsilavinimo pažymėjimas.

Baigusieji konservatoriją parengiami stojimui į aukštąsias menų ir muzikos mokyklas (Lietuvos muzikos ir teatro akademija, Vytauto Didžiojo universiteto Muzikos akademija, Klaipėdos universiteto Menų fakultetas ir t.t.) ar kitas aukštąsias mokyklas.

Mokiniai, gyvenantys ne Kaune, aprūpinami nemokamu konservatorijos bendrabučiu ir maitinimu, o socialiai remtini – nemokamu maitinimu pagal galiojančius įstatymus.

Daugiau informacijos – konservatorijos tinklapyje: http://www.konservatorija.kaunas.lm.lt/

Stojančiųjų dokumentai priimami iki 2018 m. gegužės 26 d.

Bendroji informacija teikiama konservatorijos raštinėje, telefonas (8 37) 22 25 35.

Stojantieji turi pateikti šiuos dokumentus:

1. Įgyto bendrojo išsilavinimo pažymėjimas (originalas).
  2. Muzikinio išsilavinimo pažymėjimas (originalas), jei turi muzikinį išsilavinimą.
  3. Asmens tapatybės kortelės (gimimo liudijimo) kopija.
  4. Sveikatos pažymos: forma 086/a: reikia pristatyti stojant (kad gali mokytis tam tikros specializacijos) bei forma 027-1/a: reikia pristatyti iki kiekvienų metų rugsėjo 1 d.
  5. 4 nuotraukos (3x4 formato).
  6. Vaikai nuo 14 iki 16 metų amžiaus turi pateikti tėvų (globėjų) sutikimą. Sutikimą galite užpildyti iš anksto.