VISIEMS, PLANUOJANTIEMS SAVO ATEITĮ SIETI SU MUZIKA!

Norintiems mokytis įvairių muzikos specializacijų Kauno Juozo Gruodžio konservatorija teikia išankstines konsultacijas.

Konsultacijos vyksta kiekvieną pirmąjį mėnesio šeštadienį:

Vasario 3 d. 10 val.

Kovo 3 d. 10 val.

Balandžio 7 d. 10 val.

Gegužės 5 d. 10 val.

Paskutinė konsultacija prieš stojančiųjų žinių patikrinimą vyks gegužės 25 d. 15 val.

Stojančiųjų žinių patikrinimas vyks gegužės 26 d. 10 val.

Jeigu atvyksite paskutinei konsultacijai iš kito miesto ir apsispręsite dalyvauti stojančiųjų žinių patikrinime, galite rezervuoti nakvynei vietą bendrabutyje.

Norinčius atvykti į išankstines konsultacijas, prašome registruotis el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. , arba telefonais 8 37 22 87 96; 8 682 30289

Registruojantis prašome nurodyti:

• kokios muzikos specializacijos planuojate mokytis;
  • kurioje klasėje norėtumėte mokytis;
  • ar turite muzikinį išsilavinimą (mokotės ar esate baigę meno mokyklą).

Kauno Juozo Gruodžio konservatorija 2017 – 2018 mokslo metams priims mokinius, baigusius bendrojo lavinimo mokyklos 8, 9 ar 10 klases ir turinčius muzikinį pasiruošimą į fortepijono, vargonų, styginių instrumentų (smuikas, altas, violončelė, kontrabosas, gitara, arfa), pučiamųjų ir mušamųjų instrumentų (fleita, obojus, klarnetas, fagotas, trimitas, valtorna, trombonas, tūba, eufonija, saksofonas, mušamieji), liaudies instrumentų (kanklės, birbynė, lamzdelis, muzikinis folkloras), akordeono, dainavimo, chorinės muzikos (dirigavimas, chorinis dainavimas, pedagogika, vadyba), muzikos teorijos, estrados ir džiazo muzikos (džiazo fortepijonas, styginiai, pučiamieji, dainavimas, garso režisūra) specializacijas.

Mokslas trunka nuo 2 iki 4 metų.

Į 9 ar 10 klases gali būti priimti mokiniai, neturintys muzikinio išsilavinimo, bet pasižymintys ryškiais muzikiniais gebėjimais.

Baigusiems konservatoriją išduodamas brandos atestatas (vidurinio ugdymo kartu su muzikos ugdymu programa) ir muzikinio išsilavinimo pažymėjimas.

Baigusieji konservatoriją parengiami stojimui į aukštąsias menų ir muzikos mokyklas (Lietuvos muzikos ir teatro akademija, Vytauto Didžiojo universiteto Muzikos akademija, Klaipėdos universiteto Menų fakultetas ir t.t.) ar kitas aukštąsias mokyklas.

Mokiniai, gyvenantys ne Kaune, aprūpinami nemokamu konservatorijos bendrabučiu ir maitinimu, o socialiai remtini – nemokamu maitinimu pagal galiojančius įstatymus.

Daugiau informacijos – konservatorijos tinklapyje: http://www.konservatorija.kaunas.lm.lt/

Stojančiųjų dokumentai priimami iki 2018 m. gegužės 26 d.

Bendroji informacija teikiama konservatorijos raštinėje, telefonas (8 37) 22 25 35.

Stojantieji turi pateikti šiuos dokumentus:

1. Įgyto bendrojo išsilavinimo pažymėjimas (originalas).
  2. Muzikinio išsilavinimo pažymėjimas (originalas), jei turi muzikinį išsilavinimą.
  3. Asmens tapatybės kortelės (gimimo liudijimo) kopija.
  4. Sveikatos pažymos: forma 086/a: reikia pristatyti stojant (kad gali mokytis tam tikros specializacijos) bei forma 027-1/a: reikia pristatyti iki kiekvienų metų rugsėjo 1 d.
  5. 4 nuotraukos (3x4 formato).
  6. Vaikai nuo 14 iki 16 metų amžiaus turi pateikti tėvų (globėjų) sutikimą. Sutikimą galite užpildyti iš anksto.