PRIĖMIMAS 2021 m. m.

Kviečiame mokytis pas mus!

VISIEMS, PLANUOJANTIEMS SAVO ATEITĮ SIETI SU MUZIKA!

Norintiems mokytis įvairių muzikos specializacijų Kauno Juozo Gruodžio konservatorija teikia išankstines konsultacijas, kurios vyks kartą per mėnesį, nurodytomis dienomis:

vasario 6 d. 10 val.

kovo 6 d. 10 val.

balandžio 17 d. 10 val.

gegužės 8 d. 10 val.

gegužės 29 d. 10 val.

Norinčius atvykti į išankstines konsultacijas, prašome registruotis el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. , Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. arba telefonais 8 37 22 87 96,

Registruojantis prašome nurodyti:

• kokios muzikos specializacijos planuojate mokytis;
  • kurioje klasėje norėtumėte mokytis;
  • ar turite muzikinį išsilavinimą (mokotės ar esate baigę muzikos/meno mokyklą).

Prašymai mokytis priimami nuo sausio 15 d. iki gegužės 30 d.

Stojančiųjų dokumentai priimami iki stojamojo egzamino.

Stojamieji egzaminai vyks birželio 5-6 dienomis.

STOJAMOJO EGZAMINO ORGANIZAVIMO TVARKA

Stojantieji turi pateikti šiuos dokumentus:

1. Elektroninio dienyno pažymą apie II–ojo pusmečio arba II–ojo ir III–ojo trimestrų mokymosi rezultatus.
  2. Muzikinio išsilavinimo pažymėjimas (originalas arba kopija), jei turi muzikinį išsilavinimą.
  3. Atvykus pateikti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą.
  4. Sveikatos pažymos: forma 086/a: reikia pristatyti stojant (kad gali mokytis tam tikros specializacijos).
  5. 2 nuotraukos (3x4 formato).
  6. Vaikai nuo 14 iki 16 metų amžiaus turi pateikti tėvų (globėjų) sutikimą. Sutikimą galite užpildyti iš anksto.
  1. Prašymą dėl priėmimo mokytis galite užpildyti iš anksto.

Bendroji informacija apie konsultacijas ir stojamuosius egzaminus teikiama telefonais (8 682) 30289, (8 37) 22 87 96, (8 37) 22 25 35

ir el. paštu:, Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. , Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. , Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Kauno Juozo Gruodžio konservatorija priima mokinius, baigusius bendrojo lavinimo mokyklos 8, 9 ar 10 klases ir turinčius muzikinį pasiruošimą į fortepijono, vargonų, styginių instrumentų (smuikas, altas, violončelė, kontrabosas, gitara, arfa), pučiamųjų ir mušamųjų instrumentų (fleita, obojus, klarnetas, fagotas, trimitas, valtorna, trombonas, tūba, eufonija, saksofonas, mušamieji), liaudies instrumentų (kanklės, birbynė, lamzdelis), akordeono, dainavimo, chorinės muzikos (dirigavimas, chorinis dainavimas), muzikos teorijos, estrados ir džiazo muzikos (džiazo fortepijonas, akordeonas, styginiai, pučiamieji, dainavimas, garso režisūra) specializacijas.

Mokslas trunka nuo 2 iki 4 metų.

Į gimnazijos I ar II klases gali būti priimti mokiniai, neturintys muzikinio išsilavinimo, bet pasižymintys ryškiais muzikiniais gebėjimais.

Baigusiems konservatoriją išduodamas brandos atestatas (vidurinio ugdymo kartu su muzikos ugdymu programa) ir muzikinio išsilavinimo pažymėjimas.

Baigusieji konservatoriją parengiami stojimui į aukštąsias menų ir muzikos mokyklas (Lietuvos muzikos ir teatro akademija, Vytauto Didžiojo universiteto Muzikos akademija, Klaipėdos universiteto Menų fakultetas ir t.t.) ar kitas aukštąsias mokyklas.

Mokiniai, gyvenantys ne Kaune, aprūpinami nemokamu konservatorijos bendrabučiu ir maitinimu, o socialiai remtini – nemokamu maitinimu pagal galiojančius LR įstatymus.

KVIEČIAME KONSULTUOTIS NUOTOLINIU BŪDU!

Susisiekite su specializacijų mokytojais Jums patogiu metu

Specializacija Konsultuojantis mokytojas

8-689-52440

Linas Klebauskas (saksofonas)

8-610-15611

Arnas Mikalkėnas (fortepijonas, akordeonas)

8-675-98076

Ina Kovaliova (el. gitara)

8-643-41364

Gintaras Eidukaitis (bosinė gitara)

8-686-95950

Muzikos teorijos dalies konsultacijos per Zoom platformą

Kaip vyks konsultavimas nuotoliniu būdu:

1. Atsisiųskite Zoom programėlę.

Pagalba, kaip atsisiųsti ir naudotis:

https://www.youtube.com/watch?v=dYN8gPqCUKQ Zoom – kaip prisijungti

https://www.youtube.com/watch?v=dzJb3cZFMEM Zoom – kaip naudotis

https://www.youtube.com/watch?v=z5r14m50C0k Zoom – kaip mokiniui prisijungti kompiuteriu

https://www.youtube.com/watch?v=eYkOspXK07I Zoom – kaip mokiniui prisijungti telefonu

2. Prieš konsultaciją gausite pakvietimo/prisijungimo nuorodą į e-paštą ir galėsite dalyvauti nuotolinėje konsultacijoje.

3. Taip pat stojamiesiems egzaminams galite ruoštis atliekant šias užduotis:

Muzikos teorijos ir solfedžio žinių tikrinimo metu atliekamos veiksenos:

1. Natūraliojo, harmoninio, melodinio mažoro ir minoro gamų dainavimas.

2. Paprastųjų intervalų su sprendimu nuo pateikto garso dainavimas.

3. Kvintakordų ir keturgarsių akordų bei jų apvertimų, sprendimų dainavimas.

4. Nežinomo vienbalsio muzikinio pavyzdžio solfedžiavimas.

5. Vienbalsio melodinio diktanto rašymas.

Pasiruošimo stojamajam egzaminui praktinės dalies užduotys

Kauno Juozo Gruodžio konservatorijos priėmimo tvarkos aprašas

Kauno Juozo Gruodžio konservatorijos egzamino mokytis pagal specializuoto ugdymo krypties (muzikos) programą organizavimo ir vykdymo tvarkos aprašas

Kauno Juozo Gruodžio konservatorijos kandidatų gebėjimų vertinimo aprašas