Mūsų steigėjas

Pašto sistema

mail logo

PRIĖMIMAS 2023 m.

Bendroji informacija teikiama konservatorijos telefonu (8 37) 22 87 96.

El. paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį., Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Registruojantis prašome nurodyti:

• kokios muzikos specializacijos planuojate mokytis;
  • kurioje klasėje norėtumėte mokytis;
  • ar turite muzikinį išsilavinimą (mokotės ar esate baigę muzikos / meno mokyklą);
  • iš kokio Lietuvos miesto / miestelio / rajono esate;

Stojantieji turi pateikti šiuos dokumentus:

1. Elektroninio dienyno pažymą apie II–ojo pusmečio arba II–ojo ir III–ojo trimestrų mokymosi rezultatus.
  2. Muzikinio išsilavinimo pažymėjimas (originalas arba kopija), jei turi muzikinį išsilavinimą.
  3. Atvykus pateikti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą.
  4. 2 nuotraukos (3x4 formato).
  5. Prašymą dėl priėmimo mokytis I-II gimnazijos klasėje ar prašymą dėl priėmimo mokytis III-IV gimnazijos klasėje galite užpildyti iš anksto.

Bendroji informacija apie konsultacijas ir stojamuosius egzaminus teikiama telefonais (8 682) 30289, (8 37) 22 87 96, (8 37) 22 25 35

ir el. paštu:, Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. , Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. , Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Kauno Juozo Gruodžio konservatorija priima mokinius, baigusius bendrojo lavinimo mokyklos 8, 9 ar 10 klases ir turinčius muzikinį pasiruošimą į fortepijono, vargonų, styginių instrumentų (smuikas, altas, violončelė, kontrabosas, gitara, arfa), pučiamųjų ir mušamųjų instrumentų (fleita, obojus, klarnetas, fagotas, trimitas, valtorna, trombonas, tūba, eufonija, saksofonas, mušamieji), liaudies instrumentų (kanklės, birbynė, lamzdelis), akordeono, dainavimo, chorinės muzikos (dirigavimas, chorinis dainavimas), muzikos teorijos, estrados ir džiazo muzikos (džiazo fortepijonas, akordeonas, styginiai, pučiamieji, dainavimas, garso režisūra) specializacijas.

Mokslas trunka nuo 2 iki 4 metų.

Į gimnazijos I ar II klases gali būti priimti mokiniai, neturintys muzikinio išsilavinimo, bet pasižymintys ryškiais muzikiniais gebėjimais.

Baigusiems konservatoriją išduodamas brandos atestatas (vidurinio ugdymo kartu su muzikos ugdymu programa) ir muzikinio išsilavinimo pažymėjimas.

Baigusieji konservatoriją parengiami stojimui į aukštąsias menų ir muzikos mokyklas (Lietuvos muzikos ir teatro akademija, Vytauto Didžiojo universiteto Muzikos akademija, Klaipėdos universiteto Menų fakultetas ir t.t.) ar kitas aukštąsias mokyklas.

Mokiniai, gyvenantys ne Kaune, aprūpinami nemokamu konservatorijos bendrabučiu ir maitinimu, o socialiai remtini – nemokamu maitinimu pagal galiojančius LR įstatymus.

KVIEČIAME KONSULTUOTIS!

Susisiekite su specializacijų mokytojais Jums patogiu metu

Specializacija Konsultuojantis mokytojas

8-689-73067

Tomas Razmus (saksofonas)

8-689-52440

Arnas Mikalkėnas (fortepijonas, akordeonas)

8-675-98076

Ina Kovaliova (el. gitara)

8-643-41364

Gintaras Eidukaitis (bosinė gitara)

8-686-95950

Muzikos teorijos dalies konsultacijos

Konsultuoja :

Muzikos teorija (solfedžio)

Gražina Dainauskienė

8-674-18864

Stojamiesiems egzaminams galite ruoštis atliekant šias užduotis:

Muzikos teorijos ir solfedžio žinių tikrinimo metu atliekamos veiksenos:

1. Natūraliojo, harmoninio, melodinio mažoro ir minoro gamų dainavimas.

2. Paprastųjų intervalų su sprendimu nuo pateikto garso dainavimas.

3. Kvintakordų ir keturgarsių akordų bei jų apvertimų, sprendimų dainavimas.

4. Nežinomo vienbalsio muzikinio pavyzdžio solfedžiavimas.

5. Vienbalsio melodinio diktanto rašymas.

Pasiruošimo stojamajam egzaminui praktinės dalies užduotys

Kauno Juozo Gruodžio konservatorijos priėmimo tvarkos aprašas

Kauno Juozo Gruodžio konservatorija