Kauno Juozo Gruodžio konservatorijos fortepijono metodinėje grupėje skambinti fortepijonu mokomi visi mokiniai, išskyrus besimokančius fortepijono specialybės.

Šiuo metu metodinėje grupėje dirba 12 mokytojų.

Mokiniai Skambina solo, įvairių kamerinių ansamblių sudėtyje, akompanuoja solistams, ansambliams.

Mokiniai dalyvauja respublikiniuose, apskrities, miesto konkursuose, festivaliuose ir koncertuose.

Metodinės grupės pirmininkė Paulė Gudinaitė

2019-10-01

Paule Gudinaite2maza

Paulė Gudinaitė

Metodinės grupės pirmininkė, Vyresnioji mokytoja

Meno daktarė, 2017 m. Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje apgynusi muzikos krypties meno projektą „Soneto interpretacija XX a. kamerinėje vokalinėje muzikoje: žodis-garsas, partitūra-atlikimas“. Tarptautinių ir respublikinių konkursų laureatė. Aktyviai dalyvauja pianistų ir pianistų-koncertmeisterių meistriškumo kursuose. 2012 m. tobulinosi Leipzigo F. Mendelssohno-Bartholdy aukštojoje muzikos ir teatro mokykloje (Vokietija), Berlyno tarptautiniame dainos žanro forume „Lied Forum 2012“, 2013 ir 2018 m. – tarptautiniuose meistriškumo kursuose „Europos muzikos ir atlikimo meno meistriškumo kursai“ Montepulciane (Italija). Aktyviai koncertuoja Lietuvoje bei užsienyje su įvairiais solistais, skaito pranešimus konferencijose.

Dėstomi dalykai: Atlikėjo raiška (fortepijonas, Koncertmeisterio klasė, Bendrasis fortepijonas

Aksamitauskiene Laima

Laima Aksamitauskienė

Mokytoja ekspertė

Lietuvos fortepijono pedagogų asociacijos organizacinio komiteto narė, respublikinių ir tarptautinių pianistų konkursų vertinimo komisijos narė. Buvusi ilgametė mišraus choro “Leliumai” koncertmeisterė, įvairių kamerinių ansamblių dalyvė.

Dėstomi dalykai: Atlikėjo raiška (fortepijonas), Bendrasis fortepijonas

Vaičiene Ina

Ina Vaičienė

mokytoja ekspertė

Aktyviai koncertuoja, rengia solo ir kamerinės muzikos programas su solistais, aktoriais, akompanuoja chorams. Propaguoja šiuolaikinę lietuvių ir užsienio kompozitorių muziką. Koncertavo Lietuvoje ir užsienyje. Rašo straipsnius profesinėje spaudoje.

Gruselionyte

Indrė Grušelionytė

Mokytoja

Tarptautinių ir respublikinių konkursų laureatė, aktyviai koncertuojanti kaip solistė bei įvairių kamerinių ansamblių narė Lietuvoje bei už jos ribų. Tobulinosi Madrido Karališkojoje konservatorijoje (Ispanija).

Tel.

Skleriene Dzuljeta

Džuljeta Sklėrienė

Aktyviai koncertuoja kaip koncertmeisterė.

Dėstomi dalykai: Koncertmeisterio klasė, Bendrasis fortepijonas

Ancenkova

Zoja Ančenkova

Autorinio seminaro "Repertuaras ir mokinio individualumo ugdymas" autorė ir vadovė. Aktyviai dalyvauja pedagoginėje veikloje. Koncertavo įvairių kamerinių ansamblių sudėtyje, rengė koncertus su solistais, kaip koncertmeisterė.

Bojadzan Ema

Ema Silvija Bojadžan

Vyresnioji mokytoja

Aktyviai koncertuoja, kaip koncertmeisterė