Puslapio lankymas

0616172
Šiandien
Vakar
Šią savaitę
Praeitą savaitę
Šį mėnesį
Praeitą mėnesį
Iš viso
300
430
1171
3008
730
14156
616172

Numatoma
408


Jūsų IP:172.31.28.20

Paieška

     Akordeono metodinėje grupėje šiuo metu mokosi 10 mokinių, atvykusių iš įvairių Lietuvos muzikos bei meno mokyklų. Metodinei grupei nuo pirmų jos sukūrimo dienų vadovauja mokytoja ekspertė Gražina Lukošienė, buvusi Kauno J.Gruodžio konservatorijos auklėtinė.
     Metodinėje grupėje vyksta intensyvus, kūrybingas darbas, garsinantis konservatoriją Kaune, visoje Lietuvoje ir už jos ribų. Mokiniai mokosi ne tik atlikėjo raiškos: viena mėgstamiausių mokinių muzikinės veiklos sričių – ansamblinis grojimas. Yra suburti akordeonų kvintetas, kvartetas, trio, mokiniai muzikuoja akordeonų orkestre.
     Metodinės grupės auklėtiniai koncertuoja Kauno, Alytaus, Druskininkų, Kėdainių, Marijampolės, Vilkaviškio, Jonavos ir kitų miestų muzikos mokyklose, įvairiose koncertinėse Kauno miesto erdvėse. Mokiniai pelno laureatų ir diplomantų vardus respublikiniuose ir tarptautiniuose konkursuose Italijoje, Latvijoje, Slovėnijoje, Kroatijoje, Bosnijoje ir Hercogovinoje, Vokietijoje, Lenkijoje, Portugalijoje, Estijoje, Prancūzijoje.
     Pedagogai organizuoja kvalifikacinius renginius mokytojams ir mokiniams: seminarus, atviras pamokas, jaunųjų akordeonininkų festivalį – konkursą „Ascoltate“, Kauno akordeonininkų maratoną ir t.t.

Metodinės grupės pirmininkė Gražina Lukošienė
2019 09 01

 

 

 


 

MOKYTOJAI:

 

Lukosiene Grazina maza

Gražina Lukošienė

Metodinės grupės pirmininkė, mokytoja ekspertė

Kauno akordeonininkų draugijos pirmininkė, Lietuvos akordeonininkų sąjungos viceprezidentė, VDU MA akordeono skyriaus asistentė. Respublikinių ir tarptautinių konkursų-festivalių Lenkijoje, Italijoje, Bosnijoje ir Hercogovinoje, Latvijoje vertinimo komisijų narė. Apdovanota LR Vyriausybės padėkos raštais, LR Prezidentų A.Brazausko, V.Adamkaus, D.Grybauskaitės padėkomis, Kauno miesto mero, LR Švietimo ministrų padėkos raštais.

Dėstomi dalykai: Atlikėjo raiška (akordeonas), Ansamblinis muzikavimas, Instrumentuotė

El. paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai

Tel. +370 688 72162

 

 

Laimonas Salijus

Mokytojas metodininkas

Aktyviai  koncertuoja ir rengia rečitalius kaip solistas bei įvairių ansamblių primarijus. Daugelio respublikinių bei tarptautinių konkursų JAV, Ukrainoje, Italijoje, Slovėnijoje, Kroatijoje, Estijoje nugalėtojas ir prizininkas. Apdovanotas LR Vyriausybės padėkos raštais, taip pat LR Prezidentų V.Adamkaus ir D.Grybauskaitės padėkos raštais.

Dėstomi dalykai: Atlikėjo raiška (akordeonas), Ansamblinis muzikavimas, Instrumentuotė

El. paštas:  Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

 

 

KONCERTMEISTERIAI:

 

Dalia Jatautaite 1 maza

Dalia Jatautaitė

Koncertmeisterė ekspertė

 
 

El. paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai