12072

Garso režisūros mokinių konferencija „Garsistų pašnekesiai“

Gruodžio 6 d.Kauno Juozo Gruodžio konservatorijoje įvyko pirmoji Garso režisūros mokinių konferencija “Garsistų pašnekesiai”.

Pasak šios konferencijos sumanytojos ir pagrindinės organizatorės mokytojos Mildos Drejerienės : “Garso režisūra – plati sąvoka, kuri ypač glaudžiai susieja kūrybinį ir technologinį aspektus. Šiandien, norint sukurti gerą, gražią kompoziciją neužtenka vien tik popieriaus lapo ir pieštuko, tačiau šiam procesui įgyvendinti reikia išmanyti daugybę garso technologijų, kurias mokiniai pristatys šioje konferencijoje”.

Konferencijos pradžioje visus atvykusius elektroninės muzikos garsais pasitiko du Garso režisūros mokiniai - Pijus Krapševičius ir Gabrielius Tvirbutas, kurie visiems susirinkusiems praskleidė sudėdingą didžėjaus meno pasaulio šydą.

Konferencijos temos šiemet pasiskirstė į keturias sesijas: pirmoje sesijoje mokiniai pristatė pranešimus susijusius su erdvine mikrofonine technika, antroji sesija buvo skirta apžvelgti psichoakustinius efektus ir procesorius, trečiojoje sesijoje Garso režisūros mokiniai dalinosi mintimis apie įvairias erdvinio garso įrašymo išdėstymo schemas, o ketvirtoji sesija buvo skirta triukšmo ir signalo iškraipymo niuansams aptarti.