Europos dienos šventė 2018

Biblioteka kartu su Europe Direct Kaunas Lithuania pakvietė kauniečius į Europos dienos šventę „Kultūros paveldas – istorija apie mus!“. Šventės metu vyko informacijos mugė, kūrybinės dirbtuvės, mini orientavimosi varžybos, jaunimo grupių koncertas, daugybė žaidimų ir pramogų. Informacijos mugės dalyviai: "A.C. Patria" SAVANORIŲ CENTRAS/ VOLUNTEER CENTRE, VDU Menų fakultetas, Europe Direct Kaunas Lithuania, Kauno Vinco Kudirkos viešoji biblioteka, EURES Lietuva, Jaunimo Europos komanda, Kauno teritorinė ligonių kasa, Kauno buitinių paslaugų ir verslo mokykla, Kauno Dailės Gimnazija, Šv. Jokūbo kelio šviesa. Scenoje koncertavo Kauno Moksleivių Laisvalaikio Rūmai meno kolektyvai, Kauno Juozo Gruodžio konservatorijos Estrados ir džiazo metodinės grupės jaunieji dainininkai, vaikinų grupė Sẽni ir KTU pučiamųjų grupė "The BrassBees".